Stagiair(e) Communicatie bij NVB

De Nederlandse Vereniging van Banken zoekt per 1 februari 2018 een initiatiefrijke stagiair(e) communicatie.

De bankensector is veel in het nieuws. Van onze communicatievaardigheden wordt veel gevraagd. Zoek jij een veelzijdige stageplek in een dynamische bedrijfstak? Ligt jouw interesse bij online communicatie en ben jij op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op het gebied van social media? Vind jij het leuk om te schrijven voor het web en heb je een goed gevoel voor beeld? Wil je in korte tijd veel leren en ervaring opdoen met veel verschillende facetten van het communicatievak? Meld je dan bij ons!

Reageren?
Is deze stageplek iets voor jou? Mail dan jouw CV en motivatie naar hr@nvb.nl. Heb je vragen over deze stage? Neem dan contact op met Hanan Laghmouchi, teamleider communicatie, via 06-5572 0711 of laghmouchi@nvb.nl.

Werkzaamheden
 • Content schrijven, redigeren, plaatsen op nvb.nl, het ledennet, intranet en andere projectwebsites van de NVB en delen op social media.
 • Beeldbank verder inrichten en aanvullen.
 • Onze rol op social media helpen versterken.
 • Signaleren van discussies online.
 • Meedenken over de doorontwikkeling van de website.
 • Helpen bij voorbereiden/achtergrondinfo voor speeches en briefings.
 • Helpen bij de productie van Bankwereld (magazine van de NVB).
 • Facts en figures op een aantrekkelijke manier in kaart brengen over de bankensector.
 • Helpen bij de opzet en uitvoering van blogs/vlogs.
 • Ondersteuning bij de marketing en communicatie van verschillende bijeenkomsten.
 • Meehelpen op locatie bij verschillende evenementen en ontvangst deelnemers.
Jouw profiel
 • Jij hebt een achtergrond vormgeving, journalistiek, voorlichting of communicatie (HBO/WO).
 • Jij bent flexibel, ondernemend, nieuwsgierig, creatief en initiatiefrijk.
 • Jij hebt gevoel voor beeld, taal en schrijft met plezier en vindt het leuk om naar nieuws te speuren.
 • Jij hebt grote interesse in online communicatie, websites en bent actief op social media.
 • Jij hebt ervaring met CMS-systemen of vindt het leuk om dit te leren.
Wat bieden wij?
 • Interessante werkomgeving met veel mogelijkheden tot ontplooiing. Het hele jaar door hebben wij regelmatig ruimte voor een stagiair(e), voor minimaal 3 maanden, eventueel langer. Tijdens de duur van de stage ontvang je een stagevergoeding.
 • Het is mogelijk om naast de voorkomende werkzaamheden projecten op te pakken die aansluiten bij jouw interessegebieden. We bespreken dit graag in het eerste gesprek.
Jouw werkomgeving
De Nederlandse Vereniging van Banken telt circa 70 leden en werkt samen met de bankensector, politiek en stakeholders proactief aan een dienstbare, stabiele en competitieve bankensector.

Onze missie is het behartigen van de belangen van onze leden en de sector door het bieden van een ontmoetingsplaats, het leveren van relevante informatie, lobby en communicatie. We organiseren dialoog, willen onze leden inspireren en streven naar zichtbare resultaten. Bijna alle banken die actief zijn in Nederland, zijn lid van de NVB.