Stagiair(e) Digitaal / Fintech bij NVB

Ga jij de uitdaging aan om met onze stakeholders als spin in het web nieuwe digitale projecten vorm te geven? Heb je interesse in digitale ontwikkelingen en wil je helpen deze te vertalen in beleid? Dan komen we graag met je in contact.

Als stagiair(e) Digitaal / Fintech werk je proactief mee aan het vormgeven van digitale en Fintech projecten.

  • Uitvoeren van onderzoek, bijvoorbeeld over de ondersteuningsbehoefte van Fintech bedrijven
  • Deelnemen aan gesprekken met onze leden (de banken) en stakeholders
  • Organiseren van bijeenkomsten en events

Reageren?
Is deze stageplek iets voor jou? Mail dan jouw CV en motivatie naar hr@nvb.nl. Heb je vragen over deze stage? Neem dan contact op met Arthur Reitsma, Teamleider Particuliere Dienstverlening, telefoon (020) 550 2852.

Profiel
Van de student wordt een actieve bijdrage verwacht aan het team. Je maakt verslagen van debatten in de Tweede Kamer en volgt wetgevingstrajecten op de voet. Daarnaast ondersteun je het team o.a. bij het organiseren van bijeenkomsten en werk je mee aan kwalitatieve belangenbehartiging van de Nederlandse bankensector.

Profiel

  • Je bent WO student in de Master fase
  • Uitstekende mondelinge en schriftelijk uitdrukkingsvaardigheid, zowel Nederlands als Engels
  • Affiniteit met de financiële sector en bovengemiddelde interesse in digitale / Fintech ontwikkelingen
  • Proactief en hands-on ingesteld
  • Beschikbaar voor +/- 6 maanden

Wat bieden wij?

  • Een veelzijdige stageplek binnen een zeer interessante en dynamische werkomgeving, met veel mogelijkheden tot ontplooiing
  • Tijdens je stage bij de NVB ontvang je een stagevergoeding van € 450,- euro voor 36 uur per week of pro rata bij minder uur.


Jouw werkomgeving
De Nederlandse Vereniging van Banken (NVB) telt 74 leden en werkt samen met de bankensector, politiek en stakeholders proactief aan een dienstbare, stabiele en competitieve bankensector. Onze missie is het behartigen van de belangen van onze leden en de sector door het bieden van een ontmoetingsplaats, het leveren van relevante informatie, lobby en communicatie. We organiseren dialoog, willen onze leden inspireren en streven naar zichtbare resultaten. Bijna alle banken die actief zijn in Nederland, zijn lid van de NVB.

Binnen de afdeling beleid werk je samen met ongeveer 20 collega’s met passie voor hun vak. De sfeer is open en gericht op samenwerking.